Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Ritvana ndryshon pamjen, sa ndryshe po duket

Ritvana Fetahu, ishte njëra nga konkurrentet e Përputhen, ajo u bë pjesë e këtij emisioni, me të vetme arsye që të gjejë dashurinë e jetës.

Ritvana, nuk qëndroi shumë në program, as nuk gjeti dashurinë madje pati akuza se ajo takohej jashtë programit me djemtë.

Kësisoj, ajo u largua dhe u kthye në Danimarkë ku po e vazhdon jetën e saj e përditshme.

Që kur hyri në emision ajo bëri disa ndryshme në pamjen e saj, por së fundmi ajo ka ndryshuar krejtësisht pamjen e saj, ajo i ka  balluket, ku po duket krejtësisht ndryshe.

Shiko Foton:

Të fundit