Web Analytics

Robini dhe Marigona dalin me djalin, por befasojnë me këtë gjest

Botuar nga: InfoKosova

Marigona dhe Robin Krasniqi befasuan publikun kur u be e ditur se ishin ne lidhje dashurie, vemendje te madhe moren edhe me dasmen e tyre madheshtore me shume te ftuar prej tyre edhe shume fytyra publike.

Ata shpesh flasin per njeri tjetrin ne publik duke treguar raportin e shkelqyeshem qe kane se bashku, e qe duket se kjo eshte forcuar edhe me shume qe nga ardhja ne jete e djalit te tyre.

Marigona dhe Robini vazhdojnë ta fshehin fytyrën e djalit Marigona dhe Robini po e përjetojë në mënyrën më të mirë ndjenjën si prindër për herë të parë, thuajse ne te gjitha fotot ata e fshehin fytyren e femijes.

Dyshja nuk ndalen me imazhe të shumta, duke shkëlqyer në çdo kohë, ajo që bie në sy është që çifti vazhdojnë ta mbyllin fytyrën e të birit duke mos e bërë publike me ndjekësit, ndersa pritet te shohim se kujt i ka ngjare kur te vendosin ta tregojne fytyren e tij./Kosovarja/

Të FUNDIT