Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Rrezikohet qëndrimi i Eglës në BBVip/ Çfarë ndodhi me aktoren?

Diçka e papritur ka ndodhur në shtëpi.

Vetëm pak më parë është komunikuar për banorët se Egla është në një gjendje jo të mirë shëndetësore e për momentin ndodhet e shtrirë në shtratin e saj me vigon duke marrë serum.

Është lamëruar se do të ketë një njoftim të dytë në lidhje me rrugëtimin e saj në shtëpi.

Kujtojmë se gjatë spektaklit të djeshëm Egla i trazoi jo pak ujërat, ku si lidere e shtëpisë e zgjedhur nga publiku, iu dha mundësia të nxirrte dy banorë kokë më kokë në nominim, ndërsa ajo zgjodhi Romeon dhe Heidin, njëri prej të cilëve do të shkojë automatikisht në finale pasi të rezultojë më i votuari nga publiku.

Shiko videon:

Të fundit