Web Analytics

Sa ndërhyrje në fytyrë ka Kiara Tito?

Botuar nga: InfoKosova

Kiara Tito prej vitesh ka gjetur vend në botën e televizionit dhe është plasuar mirë.

Megjithatë, jo vetëm puna e saj si prezantuese ka kontribuar në famën që gëzon.

Kiara, u bë e njohur edhe falë jetës së saj private, që ishte e mbetet mjaftë e komentuar.

Sot, prezantuesja është zyrtarisht e martuar me fituesin e “BBVA 2” dhe ajo duket shumë më ndryshe se dikur.

Kiara, shpesh është përfolur edhe për disa ndërhyrje në fytyrën e saj, duke filluar nga buzët, mollëzat, hunda e ngritja e vetullave./kosovarja

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT