Web Analytics

Sa ndryshe duket! Foto të Beniadës kur konkurronte në Miss Italia

Botuar nga: InfoKosova

Beniada Nishani ka publikuar në instagramin e saj disa foto të rralla që nuk i kishim parë më herët.

Bëhet fjalë për periudhën kur ajo konkurronte në Miss Italia dhe nga fotot mund të shohim sa shumë ka ndryshuar nga ajo kohë.

“Nostalgia”- ka shkruar modelja krahas fotove ku kurorëzohet si miss.

Shiko foton:

Të FUNDIT