Web Analytics

Santiana merr propozim për fejesë nga i dashuri?

Botuar nga: InfoKosova

Santiana dhe Lirimi mbeten dy prej emrave më të lakuar së fundmi në botën e showbizit.

E gjitha kjo për shkak të raportit të tyre mbresëlënës si dhe vizitës së famshme të Lirimit gjatë kohës sa modelja ishte banore e shtëpisë së BBVK.

Gjatë intervistës së Santianës për “Artistët Shqiptarë”, ajo u pyet se a do të kemi një fejesë mes tyre.

Lirimi ishte në prapaskena dhe përgjigja e tij ishte: Shumë shpejt

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT