Web Analytics

Santiana paralajmëron: Bëhuni gati në prime

Botuar nga: InfoKosova

Banorët janë mbledhur në oborr duke bisedurar.

Santiana e ulur pran çiftit dhe në debat e sipër iu drejtuar Adrit:

“Bëhu gati në Prime, kam met tregu diqka shumë të rëndësishme”

Adri menjëherë pas kësaj i kërkoj vëllau të madh të shkoj në dhomën e rrëfimit./kosovarja

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT