Web Analytics

Selvija xheloze për Shpatin kjo është arsyeja

Botuar nga: InfoKosova

Shpat Kasapi dhe bashkëshortja e tij Selvija janë një nga çiftet me të përfolur në mediat rozë.

Ajo ka publikuat një foto teksa tregon arsyen së është xheloze për bashkëshortin e saj.

“Sa e xhelozoj Shpatin kur zgjohet në mëngjes full energji dhe i bukur, thu ti gjithë natën ka qenë në një spa center ku i kanë be tretmanët me të mira dhe masazhe”.

Ndërsa Selvija është në gjendje krejt tjetër “Ndërkohë unë pik se pari me duhet nja 5 minuta ta kuptoj ku jam pastaj gjendja ma mire mos flas thu ti kam luftu me gjithë botën sikur mka ra tavani koke”.

Shiko videon:

Të FUNDIT