Web Analytics

Serena Sula kapet keq me Kejvinën dhe i dedikon këngë: Shitesh si VIP

Botuar nga: InfoKosova

Pas spektaklit në “Big Brother VIP”, të gjithë po flasin për debatin e Kejvinës dhe Luizit, një debat që degradoi në ofendime të rënda, ku tashme rrjeti dhe fansat e Luizit po e kririkojne Kejvinen.

Një nga personazhet e njohur, Serena Sula ka reaguar duke bërë vazhdimisht statuse kundër Kejvinës. në një nga postimet e saj, Serena tregon se kënga e saj “Mad” i kushtohet Kejvinës.

“Erdhi momenti që populli më në fund të kuptoj tekstin tim se për ça tipesh ka qenë”, shkruan Serena teksa në këngë flet për një vajzë të famshme duke u shprehur: “Shitesh si VIP” pra kushtuar pikerisht asaj.

Ndryshe, Kejvina eshte nje nder banoret me aktive brenda shtepise se Big Brother Vip Albania e cila sado qe e kalon mire me te gjithe poashtu zihet me shume prej tyre ku se fundmi ishte Luizi.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT