Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

“Shqiptari çohet natën del me lyp femra që ….”, Capital T godet me një postim

Capital T ka postuar një story paksa thumbuese në rrjete sociale.

“Shqiptari çohet natën del me lyp femra që s’dalin natën”-ka shkruar ai.

Nuk dihet se kujt ia adreson specifikisht apo është vetëm një citim i zakonshëm që i ka pëlqyer dhe e ka shpërndarë.

Shiko foton:

Të fundit