Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Shyhretja dhe Engjëllusha fotografohen në Itali, kaq bukur janë veshur

Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu përveç qe janë kolege në punë ato përcjellin një shembull të mirë si Nënë e bijë.

Pas një periudhe të ngarkuar me koncerte të ndryshe artistet kanë gjetur kohë për pushime.

Këtë herë Italinë kanë zgjedhur si destinacionin e duhur për t’i kaluar disa momente qetësie, përkatësisht Venezian.

Këtë e ka treguar Engjëllusha përmes disa imazheve të shkrepura nga ai vend./kosovarja

Shiko foton:

Të fundit