Web Analytics

Si nata me ditë, kështu është fytyra e Elvanës me dhe pa photoshop

Botuar nga: InfoKosova

Shumë nga fytyrat publike editojnë imazhet para publikimeve në rrjetet sociale, gjë e cila bën që ndjekësit të irritohen nga paraqitjet e tyre në realitet.

Edhe Elvana Gjata duket se është merakli në përdorimin e photoshopit, ku shpesh-herë ka dëshpëruar me pamjen e saj.

Duke hulumtuar në profilin e saj në Instagram shohim fotografitë me photoshop ku ngjason në kukull plastike dhe atë në paraqitjet “LIVE”.

Dallim i madh si nata me ditë, apo?

Shiko fotot:

Të FUNDIT