Web Analytics

Si po ia del Ariana Fejzullahu të bëjë këtë jetë me katër fëmijë?

Botuar nga: InfoKosova

Ariana Fejzullahu është një nga gratë që komentohen shumë në vendin tonë.

Jeta luksoze, udhëtimet e shpeshta , veshja, stili, moda e bëjnë Arianën të jetë e ndjekur nga 300 mijë persona në rrjete sociale.

Por, shtrohet një pyetje, si po ia del Ariana të ruaj këta ndjekës dhe të kujdeset për katër fëmijë?

Këtë e di mirë bukuroshja e cila përveç fëmijëve kujdeset shumë edhe për bashkëshortin dhe familjen e tij.

A mendoni se mund të cilësohet si grua e fortë dhe e guximshme që nuk e ndalon asgjë për të arritur qëllimet e saja?/kosovarja

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT