Web Analytics

Si rrallë herë Learta Jakupi vë në pah gjoksin me fustanin e hapur

Botuar nga: InfoKosova

Në rrjet gjendet një numër i madh fotosh të Learta Jakupit, për masen e njohur si reja e këngëtares Shyhrete Behluli.

Ajo, madje ka një rrjet fansash dhe shume faqe në Instagram janë hapur nga admiruesit e saj.

Ajo sjell foto te ndryshme nga perditshmeria e saj.

Learta në këtë fotografi duket fresh, me një pozë që vë në pah hiret e saj, madje më shumë se zakonisht./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT