Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Surpriza nga Ghetto Geasy dhe Luiz Ejlli po vjen! (PAMJE)

Ghetto Geasy dhe Luiz Ejlli kanë zbuluar se shumë shpejt do të sjellin një surprizë të madhe për fansat.

Bëhet fjalë për këngën e tyre më të re, një bashkëpunim që fansat mezi po e presin.

Tanimë nëpërmjet një posteri ata kanë treguar detajet e para, ku tregojnë kur do të lançohet hiti i tyre.

“Nesër ora 18:00”-shkruajnë dyshja, teksa titulli i këngës mësohet se do të jetë “Ding Ding”.

Shiko postimin:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Getoar Selimi (@ghettogeasy)

Të fundit