Web Analytics

Tag: Beke Berisha

“Spo muj as me fol ka nis me çelë varrë, 4 vite pa i ndërru protezat” – Berisha shpërthen ndaj Kurtit dhe e nxjerr...

Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha i ftuar në emisionin “DPT te Fidani” ka ngritur një shqetësim rreth veteranëve të...

Berisha: S’është dashur të publikohen fotografitë e policëve e të vrarëve

Kryetari i Komisionit për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes, Bekë Berisha, tha se e ka përcjell me shqetësim situatën...