Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
29.8 C
Pristina

Tag: Dorentina Kukaj

Kjo është doktoresha më e bukur në Kosovë që po bën bujë në rrjetet sociale

Dorentina Kukaj është dermatologia estetike më e njohur dhe prestigjioze në Kosovë, që gjen zgjidhje për shumë probleme dermatologjike...