Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Tayna shuan kureshtjen për djalin misterioz, poston foto me të

Nëpër media po qarkullonte një lajm për Taynën, dhe për një djalë me të cilin po qëndronte në Zvicër.

Ajo para pak minutash shpërndau në InstaStory një imazh, ku zbuloi se nuk qenka ajo që mendohej.

“Tayna kapet me dy meshkuj misterioz”– ka shkruar ajo.

Si duket nuk është e vërtetë se ajo ka qenë me të dashurin, siç thuhej, ata janë bashkëpunëtor e saj, Dj Dust dhe Agon Rexhaj.

Shiko Foton:

Të fundit