Web Analytics

Tea zbulon sekretet e ish banorëve të BBV: Ja çfarë ndodh kur fiken kamerat

Tea Trifoni ka qenë e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Më lërë të flas”, teksa ka tronditur me deklaratën e saj.

Ajo ka deklaruar se Kiara sëbashku me burrin e tezes e kanë kërcënuar, ndërkohë që ka dhënë një tjetër informacion për një nga ish-banorët.

Tea është shprehur se Ronaldo, i cili gjithmonë është shfaqur si shok i Kiarës pi kafe me të jashtë kamerave, por ku kamerat hapen ai del hapur kundër saj.

Sipas Teas kjo është një shfaqe televizive dhe bëhet e gjitha për vëmendje.

“Ronaldo pi kafe me mua pas kamerave dhe kur del ne kamera del hapur kundër meje, kjo është e gjitha për shoë televiziv”- tha Tea.

Nga rubrika