Web Analytics

Tensione mes Albes dhe Kaderit edhe nё studion e BBVK live (FOTO)

Botuar nga: InfoKosova

Gjate dites se sotme ne rrjete ka qarkulluar nje video , ku Kaderi e quan Alben ‘selake’ , gjithashtu ben thirrje fansave per tu kthyer kunder Albes.

Ndonese Alba nuk ka bere asnje reagim nga kjo situate, ne studio eshte verejtur nje situate tensioni mes vajzave , gje qe duken fare pa disponim./VEQSHQIP/

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT