Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Tuna dhe Patris Berisha fotografohen bashkë (FOTO)

Tuna dhe Patris Berisha janë bërë bashkë për të festuar ditëlindjen e dy djemve të tyre.

Ata janë shfaqur në një portret shumë të bukur familjar, krahë njëri-tjetrit me dy fëmijët e tyre duke fryrë tortat me qirinj.

Ndonëse prej vitesh tashmë të ndarë, dyshja duket se kanë më me prioritet lumturinë e fëmijëve të tyre.

Kujdesi dhe përkushtimi ndaj dy djemve duket se do i bëjë shpesh bashkë ish-çiftin e shumëpërfolur.

Sakaq theksojmë se, artistja nga Kosova i është rikthyer muzikës. Ajo ka filluar të mbajë koncerte në vende të ndryshme, ku performon krahë artistëve të njohur nga Kosova.

Shiko foton:

Të fundit