Web Analytics
E premte, 2 Qershor, 2023

Tuna më në fund heq kikogramët e tepërt, do habitni nga pamja e saj

Tuna është këngëtarja moderne, e cila është rikthyer edhe një herë në skenën muzikore shqiptare.

Pas një pauze të konsiderueshme, Tuna është me dy këmbët në industrinë e muzikës dhe argëtimit.

Këngëtarja kishte shtuar dukshëm peshë gjatë viteve të fundit, kjo edhe për shkak të lindjes së dy djemve, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja më në fund është kthyer në top formë fizike dhe kjo shihet në këto foto.

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu