Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Turistët italianë problematikë edhe në Sarandë, vjedhin peshqirët dhe çarçafët e dhomës së hotelit [Video]

Pas rastit viral ku një grup turistësh italianë në Berat ikën me vrap nga një restorant pa paguar faturën prej rreth 80 euro.

Një tjetër video e shpërndarë në rrjetet sociale tregon disa shtetas që pretendohet se janë italianë, teksa vjedhin në një hotel në Sarandë.

Pamjet janë publikuar, ndërsa pretendohet nga pronarët e hotelit se turistët italianë kanë vjedhur çarçaf, jastëk e peshqir nga dhoma ku qëndronin.

Shiko Videon:

Të fundit