Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Vëllai i Adelina Tahirit fejohet me bukuroshen maqedonase (FOTO)

Trashet miqësia me maqedonë në familjen e Adelina Tahirit

Dje iu njoftuam që ka festë në familjen e këngëtares Adelina Tahiri.

Ajo fejon vëllain e vetëm, Edmondin i cili jo rrallë herë ka bërë lajm nëpër portale duke pasur edhe fanse pas vetes, përkundër që nuk është fytyrë publike.

E ka qenë vet këngëtarja që ka bërë të ditur detaje të reja.

Partnerja e tij është maqedonase dhe quhet Bisera.

Adelina ka ndarë edhe foton e parë të çiftit.

Të trashëgohen!

Shiko foton:

Të fundit