Web Analytics

Vije zarf i zi në shtëpinë e “Big Brother VIP”

Botuar nga: InfoKosova

Pas incidentit mes Egles dhe Rikes, në shtepinë e Big Brother VIP Albania 3 mberrin një zarf i zi .

Zarfi i zi përmban një eleminim të menjëhershëm të një prej banoreve.

Zarfi nuk është hapur ende deri në një njoftim të dytë nga vëllai i madh.

Shiko videon:

Të FUNDIT