Web Analytics

Vranët dhe me shi

Botuar nga: InfoKosova

Për të shtunën në Kosovë parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku kryesisht në perëndim të vendit pritet të ketë reshje lokale shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri në 6 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 13 deri në 18 gradë.

Era do të fryjë drejtimesh të ndryshme, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme lokalisht, me shpejtësi prej 15-52 km/h. /Telegrafi/

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT