Web Analytics

Zbulohet, për 10 vite ky ishte i fejuari i Rike Rocit

Botuar nga: InfoKosova

Rike Roci vazhdon të mbetet një emër mjaftë i komentuar dhe i ndjekur në rrjete.

Asetet e saj të bujshme bëjnë që Rike të përfillet kudo, shkruan InfoKosova.

Rikja është emër mjaftë i njohur në media e sidomos për lidhjet e saj jashtë shtëpisë së BBVA.

Për ju që nuk e dini Rike ishte në lidhje dashurie me një dj nga Italia për 10 vite madje ishte edhe e fejuar./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT