Web Analytics

Zbulohet se çfarë lidhje ka Biona Muçiqi me Messin?

Botuar nga: InfoKosova

Është vajza e këngëtarëve të njohur Nusret dhe Merita Muqiqi, e cila u bë e njohur në sajë të prindërve.

Ajo është mjaft e komentuar në mediat rozë falë bukurisë së veçantë që ka.

Biona është mjaft aktive në rrjetet sociale duke pozuar foto nga më të ndryshmet.

Së fundi ka pozuar me një fanellë të Argjentinës së Messi.

Ajo gjithashtu është bërë pjesë e tregut muzikor./kosovarja

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT