Web Analytics

Zbulohet “Vëllai i Madh” dhe nuk do ta besoni se kush është

Botuar nga: InfoKosova

Finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova 2, është sonte.

Lumbardhi, Edona, Blerando dhe Shqipe janë katër finalistet të cilët njëri prej tyre do ta rrëmbej çmimin e madh, shkruan InfoKosova.

Për ju që nuk e dini ai zë i bukur i cili njofton banoret mbi komunikimet me ta, është zëri i njëri prej artistëve më të mirë në vendin tonë.

E kush tjetër përveç Genc Salihut./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT