Web Analytics

Zhvishet Blerando, “hallakaten” vajzat

Botuar nga: InfoKosova

Blerando është këngëtari i ri, i cili u plasua në Tik Tok për disa vite dhe më në fund e gjeti famën e vërtet.

Popullariteti i erdhi nga përfshirja në “BBVK”, ku edhe ja doli të shkonte deri në finale.

Blerando u pa si fitues i këtij shou, ama doli i dyti, duke zhgënjyer pritjet e fansave që e shihnin si fitues potencial.

Tani Blerando po merret me muzikë dhe po zhvishet ngapak./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT