Web Analytics

Zingjir shpëtimi! Ja kush kë e shpëtoi dhe cilët shkuan automatikisht në nominim!

Botuar nga: InfoKosova

Vesa, si lideri i shtepisë nisi një zinxhir shpëtimi, që vendosën se kush do të shkonte në nominim me Gazin, me këtë të fundit që theu rregullat.

Dy banoret që do t’i bashkohen Gazit janë Ilnisa dhe Meri, të cilat ngelën të fundit në zinxhirin e shpëtimit.

Vesa: Artën, Arta: Riken, Rike: Rozën, Roza: Albin, Albi: Gracianon, Graciano: Ledjonën, Ledjona: Julin, Juli: Heidin, Hieid: Romeon.

Romeo: Elvisin, Elvisi: Eglën,Egla: Bardhin, Bardhi: Sarën, Sara: Fationin, Fationi: Dean, Dea: Erjolën, Erjola: Meritonin, Meritoni: Ilnisën, Ilnisa: Merin.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT