Web Analytics

Aktori Dardan Gashi humb njeriun më të shtrenjtë, bën postimin prekës në Instagram

Botuar nga: InfoKosova

Dardan Gashi është aktori i dashur për publikun që më shumë njihet me rolin e Hamdisë në serialin Cka ka shpija.

Sot ka ndërruar jetë babai i aktorit ku Dardani e bëri të ditur përmes një njoftimi në Instagram.

‘Të Allahut jemi dhe tek Ai do te kthehemi! Sot në mëngjes, baba ynë Adem Gashi ndërroi jetë.

Varrimi i Ademit bëhet sot (e Martë) në ora 15:00 në fshatin Nekoc\ Drenas’, ka shkruar ai ne njoftim./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT