Web Analytics

Albina Kelmendi ngjason kaq shumë me aktoren e njohur turke

Ngjashmëria e madhe e Albina Kelmendit me aktoren e njohur turke.

Këngëtarja e njohur nga Peja, Albina Kelmendi mesa duket ka gjetur sozinë e saj.

Të gjithë shikuesit e serialeve turke mund ta njohin aktoren e njohur, Esra Bigiç.

Esra dhe Albina duket se kanë tipare shumë të ngjajshme në fytyrë.

Shiko foton:

Nga rubrika