Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Endrit Thaçi emocionin me urimin për ditëlindjen e babait

Sot ish-presidenti Hashim Thaçi, feston ditëlindjen e 56-të.

Nuk mungoi urimi i Endritit, djalit të vetëm i ish-presidentit.

Endriti shkruan: “Babi sot i mbush 56 vjet.Ditëlindja e tretë që po e kalon me shokë në Hagë, por me shpirtë dhe vëmendje është me neve, duke ju gëzuar çdo lajmi të mirë nga familja, nga miqt.

Jam i bindun që ditëlindjen e ardhshme, ne familja dhe shokët e tij do t’na vjen rradha të gëzohëmi lajmit të mirë të kthimit të tij në atdhe. Urime dhe të dua bab”.

Shiko foton:

Të fundit