Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Hoxhë Omer Bajrami zbulon pse Fetë e tjera nuk mund të shkojnë në Xhenet!

Hoxhë Omer Bajrami, në emisionin Kojshia Show, ka diskutuar shumë tema dhe çështje që e mundojnë audiencen.

Hoxha zbuloi për publikun, përse Fetë e tjera shkojnë në Xhehnem.

Për më tepër ndiqeni emisionin nga minuta e 39:27.

Shiko videon:

Të fundit