Web Analytics

“I ngacmoj femrat shumë”, banorja e Big Brother ‘shokon’ me deklaraten

Botuar nga: InfoKosova

Ka vazhduar sërish “Big Brother Radio”, ku banorët kanë komentuar ndërmjet vete tema të ndryshme.

Françeska Murati teksa ishte në panel me vajzat e shtëpisë, ajo ua parashtroi një pyetje në lidhje me femrat.

“Keni ngacmuar ndonjëherë një vajzë”, ka qenë pyetja që iu parashtrua konkurrenteve.

Rike Roçi thotë se e bën shpesh dhe se ju bën komplimente vazhdimisht.

“Unë i ngacmoj femrat shumë, në mënyrë të mirë”, tha ajo.

“Sa herë e shoh një vajzë të bukur, unë gjithmonë shkoj i them. Sa e bukur je, sa bukur je veshur”. /Telegrafi/

Të FUNDIT