Web Analytics

Ish fituesi i Big Brother i propozon martesë këngëtares bukuroshe shqiptare

Botuar nga: InfoKosova

Fituesi i “Big Brother 8”, Vesel Kurtishaj i ka propozuar për martesë partneres së ti, këngëtares Frosina Muji.

Ka qenë Frosina ajo që ka postuar foto ku tregon unazën dhe zbulon se Veseli i ka propozuar në ndërtesën më të lartë në botë, Burj Khalifa në Dubai.

“Ai më kërkoi të jem e tij përgjithmonë në majë të botës”, shkruan Frosina.

Veseli dhe Frosina e bënë publike lidhjen vitin e kaluar përmes një postimi në rrjete sociale.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT