Web Analytics

Këtë herë Donaldi i’a kaloi edhe Luizit me romanticitet, ja çfarë bën për Boren (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Donald veshaj dhe Bora Zemani janë një nga ciftet më të komentura në shoë biz.

Edhe pse në fillimet e lidhjes Donaldi ishte humë i rezervuar në publik sa i përket lidhjes së tyre, tani gjërat kanë ndryshuar shumë.

Eshte Donaldi që shpesh sjell foto e video të shumta me komplimente për të dashurën e tij.

Së fundmi në Instagram ka sjellur një video ku thotë se na prezanton me gjënë më të bukur që i kanë parë sytë dhe kthen kameren nga Bora.

Sigurisht kjo i pëlque shumë moderatores e cila shihet e buzëqeshur./InfoKosova/

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT