Web Analytics

Këtë herë Donaldi i’a kaloi edhe Luizit me romanticitet, ja çfarë bën për Boren (Video)

Donald veshaj dhe Bora Zemani janë një nga ciftet më të komentura në shoë biz.

Edhe pse në fillimet e lidhjes Donaldi ishte humë i rezervuar në publik sa i përket lidhjes së tyre, tani gjërat kanë ndryshuar shumë.

Eshte Donaldi që shpesh sjell foto e video të shumta me komplimente për të dashurën e tij.

Së fundmi në Instagram ka sjellur një video ku thotë se na prezanton me gjënë më të bukur që i kanë parë sytë dhe kthen kameren nga Bora.

Sigurisht kjo i pëlque shumë moderatores e cila shihet e buzëqeshur./InfoKosova/

Shiko videon:

Nga rubrika