Web Analytics

Linda për banorin bukurosh Azemin: ‘Po ma gjun’, edhe pse jam e martuar

Botuar nga: InfoKosova

Linda Halimi eshte kengetarja e cila eshte bere pjese e Big Brother Vip Kosova dhe po vazhdon te komentohet.

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda ka shprehur disa ankesa mbi një prej banorëve të shtëpisë, Azemin.

Linda ka thënë se Azemi, ani pse në dijeni të statusit martesor të saj, nuk ka rreshtur së tentuari për të flirtuar me të.

E këtë temë, Linda ka paralajmëruar se do ta diskutojë në natën e ardhshme ‘Prime’./Klankosova/

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT