Web Analytics

Luiz Ejlli shpallet FITUES i Big Brother VIP Albania 2

Big Brother VIP Albania është kthyer në një nga formatet më të dashura për publikun shqiptarë anë e mbanë botës.

Sonte u mbajt finalja e madhe e këtij spektakli që mbajti në ethe e në emocione të mëdha për ditë e netë të tëra publikun shqiptar, shkruan InfoKosova.

Luizi, Efi, Dea dhe Kristi ishin 4 finalistët e këtij edicioni, ndërsa Dea Mishel u eleminua e para, kurse Efi ishte e eleminuara e dyte sonte.

E sic edhe ishte menduar e besuar shume qe nga fillimi i ketij edicioni te Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli edhe zyrtarisht eshte fituesi i cmimit te madh. /InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika