Web Analytics

Nuk do besoni si dukeshin Adri e Iliriana para famës së BBVK

Botuar nga: InfoKosova

Adri dhe Ilirjana këndojnë prej kohësh, por ata u bënë të njohur gjerësisht vetëm pas hyrjes në “Big Brother VIP Kosova”.

Çifti që janë edhe çift në skenë, u pëlqyen mjaftë në shou real, madje shkuan deri në gjysëm finale.

Ata, gjatë kësaj eksperience televizive u martuan para një audience të tërë, duke krijuar shou brenda shout.

Ata u komplimentuan edhe për paraqitjen e jashtme, ndonëse po kaq bukur dukeshin edhe para hyrjes në “BBVK”./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT