Web Analytics

Nuk ua merr mendja, zbulohet lidhja e Luizit dhe Oltës në film!

Botuar nga: InfoKosova

Prej disa kohësh Kryefjala.com zbuloi se ish banorët e Big Brother Vip 2 do të jenë pjesëmarrës në një film.

Por ajo ç’ka na kuriozonte ishte roli i Luizit dhe Oltës.

Kryefjala.com ka zbuluar se në film Olta dhe Luizi do të jenë çift, burrë e grua.

Filmi do të ketë intrigë, histori dhe tradhëti, ku protagonistët kryesorë do të jenë dyshja Luiz-Olta.

Kimia e tyre u pa në Big Brother, kështu që është e sigurt që do të jetë interesante edhe në film.

Deri atëherë na mbetet të presim! Olta gjithashtu shpeshherë është shprehur se Luizin e ka mik tani më që gjithë loja mbaroi.

Të FUNDIT