Web Analytics

Pasi u dobësua, Armonda merrë një tjetër vendim të rëndësishëm në jetën e saj me Flamurin

Botuar nga: InfoKosova

Flamur dhe Armonda janë cifti i njohur në rrjetet sociale.

Ata janë bërë të dashur për publikun duke ndarë momente të shumta nga jeta e tyre private me ta.

Ata kanë bërë të ditur se po e ndërrojnë banesen duke e marrë një banesë më të mirë se sa ajo që ishin deri më tash.

Armonda ka treguar në një instastory se kjo është goxha e lodhshme duke treguar se bën pak gjumë dhe lodhet duke sistemuar gjërat në banesen e re./Infokosova/

Shiko videon:

Të FUNDIT