Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
28 C
Pristina

Paska të reja nga Luizi më shpejt se që na e kishte marrë mendja

Fituesi i shout, BBVA, Luiz Ejlli, po përgatitet që këtë verë të mos i ndal koncertet.

Siç duket, ai për këngën e tij të re ka zgjedhur disa bashkëpuntor të ‘fortë’, që nxjerrin vetëm hite.

Ai ka bashkuar forcat me Labelin SBS music dhe një nga producentët më të mirë shqiptar, Qelik Lipa.

Këtë e ka bërë të ditur labeli SBS përmes një postimi në Instagram.

Luizi para pak ditësh publikoj këngën e tij të fundit ‘2 shotsa’ në bashkëpunim me Donaldin ku u prit mjaftë mirë nga publiku. /IndeksOnline/

Shiko foton:

Nga rubrika