Web Analytics

Sara ‘shokon’ të gjithë, merr mbiemrin Idrizi?!

Botuar nga: InfoKosova

Sara ka reaguar përsëri në lidhje me trekëndëshin e krijuar mes saj Bardhit dhe Jetmirit.

Ajo që la ndjekësit me gojë hapur është fundi i shkrimit të saj.

Sara është shprehur kështu:

“Me dashuri Sara Nikol Idrizi”

A do të thotë kjo që bukuroshja ka marrë mbiemrin e Bardhit?/Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT