Web Analytics

Sot feston ditëlindjen gruaja e Maestros, urimi i tij të lë pa fjalë

Botuar nga: InfoKosova

Maestro, mori jehonë së fundmi edhe pjesëmarrja e tij në “Big Brother”.

Sot ka festë në familjes e tij, sepse gruaja e tij Aida po feston ditëlindjen.

Nuk mungoi urimi i Armaldos i cili ishte plotë emocione, dhe fjalë zemre.

Armaldo shkruan : “Sot dua t’i uroj ditëlindjen gruas më të veçantë që kam njohur, me të cilën kam lidhur jetën prej vitesh e që po më bën babain më të lumtur të dy vajzave.
Gjithmonë kur vjen fjala për frymëzim mbetesh vetëm ti muza ime.

Gëzuar ditëlindjen dhe ashtu siç e thotë kënga dedikuar ty “gjithë jetën në krahët e njëri-tjetrit”.

Shiko postimin:

Të FUNDIT