Web Analytics
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
20.7 C
Pristina

Tag: Alicia Kearns

Deputetja britanike: Dy javë pas sulmit terrorist, Radoiçiq vazhdon të jetë i lirë dhe nuk ka pasoja për Serbinë

Kryetarja e Komisionit për Punë të Jashtme në Parlamentin e Britanisë së Madhe, Alicia Kearns, ka bërë sërish një...

Deputetja britanike: Serbia t’ua dorëzojë Radoiçiqin institucioneve kosovare të drejtësisë

Kryetarja e Komisionit për Punë të Jashtme në Parlamentin e Britanisë së Madhe, Alicia Kearns, sërish ka ngritur zërin...

Deputetja britanike analizon situatën pas sulmit në veri: Si financohen, armatosen dhe si kanë transportuar armë?

Deputetja britanike, Alicia Kearns ka reaguar pas sulmit terrorist në veri të vendit ndaj Policisë së Kosovës, gjersa theksoi...