Web Analytics

Tag: Boris Miajtoviq

Reagon deputeti gjerman per vrasjen e policit: Serbia dhe regjimi i Vuçiqit mbajnë përgjegjësi të plotë

Deputeti i Bundestagut gjerman, Boris Miajtoviq ka reaguar pas sulmit terrorist ndaj Policisë së Kosovës në veri të vendit,...