Web Analytics

Tag: Eros Grezda

U tha se u ndanë pas një viti martesë, reagon më në fund Eros Grezda

Futbollisti i njohur Eroz Grezda ka reaguar pas lajmeve të shumta në rrjet se ai dhe partnerja e tij...