Web Analytics
Ballina Etiketimet Fatmir Limaj

Etiketim: Fatmir Limaj

Harrojeni rejat e estradës, kjo është reja bukuroshe e Fatmir Limaj

Jemi mësuar ti shohim rejat e shumë prej fytyrave publike, ku secila lirishtë mund të themi se është më e bukur se tjetra. Por me...

Limaj: Demokracia në rrezik, Kosova po qeveriset nga partia shtet

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë se Kosova është futur në një rrugë më shumë të panjohura. Ai ka thënë se sot Kosova...

Mendoni që kanë dallime, por Hoti dhe Limaj paskan shumë gjëra...

Kryeministri në detyrë Avdullah Hoti dhe kryetari i Nismës Fatmir Limaj, përveç që janë politikanë mjaftë të suksesshëm, duket se kanë shumë gjëra të...

Fatmir Limaj sot feston ditëlindjen, ja sa vjet mbushi

Kryetari i partisë Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj, sot ka ditëlindjen. Me këtë rast, nuk munguan urime e veçanta nga miqtë, familjarët dhe kolegët e tij,...

Fatmir Limaj e krahason Albin Kurtin me presidentin e Serbisë

Kandidati për Kryeministër nga radhët e Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka deklaruar se kreu i LVV-së e kandidati për kryeministër nga ky subjekt, Albin...

Djali i Fatmir Limajt: Ndërkohë vlerat e UÇK-së po i mbron...

Durim Limaj djali i kryetarit të Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limajt ka ironizuar me sekretarin e PDK-së, Uran Ismaili. Limaj ka shkruar se në Kosovë vlerat...

Limaj: Një koalicion i sinqertë e me zemër PDK- NISMA i...

Kreu i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Lima, ka thënë se nëse do të kemi një koalicion NISMA-PDK, koalicion i vendosur dhe i sinqertë dhe me...

Limaj thotë se nuk do të lejojë që vlerat dhe themelet...

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka vizituar strukturat drejtuese të degës së Nismës në Kaçanik dhe Han të Elezit. Limaj i ka bërë thirrje...

Fatmir Limaj: Asgjë s’kanë bërë për vendin,e thonë se na jemi...

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë se Kosova asnjëherë nuk i ka pasur punët me keq. Gjatë një takimi me strukturat e Nismës...

Nisma e fiton betejën në Kushtetuese ndaj Vetëvendosjes, reagon Limaj

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar pas vendimit të sotëm të Gjykatës Kushtetuese i cili i jep drejtë kërkesës së Nismës për...

LAJMET MË TË LEXUARA